Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończony][Diss]Noroxor2433 vs Pan Filip


Taki KaWai<3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zgadzam się, pozwól, że zacznę

 

 

Po tym dissie, bedą Ci mówili Riddick Bowe

Rozbolą Cie jajka i jak Red, krzykniesz wooooooow

Chcesz się dissować why? jak wódka jestem ja

Zrobi Ci się milej i cieplej to mylne uczucia

Pijesz mnie, żebym mógł Cie bardziej sponiewierać

A skończysz tak, ze o głosy będziesz kumpli żebrać

Wiesz co mnie czeka? wielka sława, wielka moc,

Ciebie czeka koszmar, jestem i mówię dobranoc

Będę tam czekał, aż zaśniesz, aż padniesz na łóżko

Może nie zasypiaj, bo cie własna matka udusi poduszką

Nawiedzę Cie, jak zaśniesz to już nie wstaniesz #Jason

Łaki są i łaki giną, a ja jak Freddy "Show must go on"

Mów mi Jason Statham jeśli życie to Dead Race

Ewentualnie Batman ziom jak Ty to John Blake

Ja to główny bohater, Ty co najwyżej giermek

a teraz pierdolę ten twój beef, bo mam dość gierek

Im większy rośnie na mnie flejm

Im bardziej mnie nienawidzisz tym większy fejm. ej

Opublikowano
Na mnie niby mówią jak ten twój Riddick Bowe

Pewnie ty znasz się najlepiej no bo przecież jesteś low

Pamiętaj że to kurwa nie "Show must go on"

Ja cię rozjebię i polegniesz wszystkim swoim dniom

A teraz słyszysz w domu Puk Puk

Otwierasz, bez żadnych głupstw

Padaj na kolana i rób loda panu już

Twój koszmar tuż tuż jestem już tu

Jestem postrachem na ulicy, więc idź mnie zilustruj

Lepiej szybko wystudiuj to, że jestem najlepszy

Wielu próbowało, lecz nie ma odemnie lepszych

A ja cię teraz muszę tutaj jak, gówno wypieprzyć

Myślę że cie ktoś pozbiera, o wiele od ciebie lepszy

Pewnie będą, to jacyś jebani ślepcy

Pewnie uczyłeś ich tego wszystkiego, od kilku miesięcy

Teraz dobrze wiemy że grałeś w programie Kiepscy


427571487345508569248.jpeg

Potrzebujesz Pomocy?Pisz śmiało PW

 

Opublikowano

Ja się tam nie znam, ale głos na Noroxor

2cf6pe0.jpg


"Hmm jak by to powiedzieć... Moje pierwsze wrażenie o grupie... Nie lubię was..." - Kakashi


Opublikowano

Wg. na tym forum nie powinno być kategorii takiej jak diss.

Tutaj brakuje wam argumentów do dissowania się :)

Praktycznie wszystkie są podkreśleniem własnego ego :)

Lepiej poleciał Noroxor taka jest niestety prawda a Fifek składasz kwadratowe rymy i podszlifujcie się oboje :)

5!

Opublikowano

Według mnie tekst Filipa jest znacznie bardziej lotny. Może i jestem ślepa, nieobeznana i co tam jeszcze, ale mam wrażenie, że pod względem stylistycznym, w tym rymy, to właśnie Noroxor poległ. Merytorycznie tez kicha, strasznie suche.

 

Dla mnie Pan Filip.

Qui est le prochain?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...